Bizi Tanıyın...

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Bakız İnşaat’ın ismi, kurucusu olan baba ve kız’ın yazımlarının kısaltması olarak doğmuş ve “Bakız” ismini almıştır. Bakız İnşaatı rakiplerinden ayıran belirgin özelliklerinden biri, projelerinde inşaat ve yapı malzemelerinin kalitesi kadar doğaya da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

HİKAYEMİZ

Bakız İnşaat, Adana'nın gözde
yapılarını inşa ediyor...

Bakız, müşterilerinin konutlarını bir an önce teslim edebilmek için projelerini süratle ve zamanında bitirmeyi ilke olarak görmekte ve bu doğrultuda aralıksız olarak çalışmaktadır.
Bakız, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı hizmet anlayışını benimsemiş ve bu misyon ile yoluna devam etmektedir. Bu anlayış ile yaşanabilir projeler üretmek ile yetinmeyip, satış ve hizmet süreçlerinde de aynı değerleri gözetmektedir.

Canver Vadi Konutları satışa hazır mı?

Kesinlikle Evet! 2023 yılında tamamlanan Canver Vadi Konutları, anahtar teslim satışa hazır durumdadır. 

Yeni projeniz nerede olacak?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Satış Ofisiniz nerede?

Satış ofisimizin konumu İletişim sayfasında bulunmaktadır. Ayrıca Online Formlar aracılığıyla da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yeni projeniz ne zaman başlayacak?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Daireleriniz kaç oda?

1+1, 2+1 ve 3+1 odalardan oluşmaktadır. 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Daha fazla bilgi alın

Bakız İnşaat ya da projelerine ait bir kaç sıkça sorulan soruyu bulabilirsiniz. Daha fazlası için bizimle iletişim kurun.

Hayalinizdeki Yaşam Alanları için Çalışıyoruz.

Bakız İnşaat’ın yakın bir zamanda lansmanını yapmayı planladığı yeni projesi için geri sayım başladı.

1+1, 2+1 ve 3+1 daireler, villa tarzında daireler ve yola cepheli işyerileri için bizi takip edin.

Firma Politikamız 

Müşteri beklentilerini zamanında ve tam olarak karşılamakla beraber çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.
Hizmet kalitesi , müşteri memnuniyeti, müşteri odaklı çözümler üreten , sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır...

1592602354-a-2000x1130

Kalite Politikamız

Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak, Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek, sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak, Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak, Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek, aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak, Yeniliklere açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak, İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak, Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, İnsana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek, Taahhütlerimizi proje ve tekniğe uygun olarak inşaa etmek, Hayatı daha da yaşanabilir hale getirebilmek için müşterilerimize standardı yüksek mekanlar sunmaktır...

T: 0322 273 0010
M: info@bakizinsaat.com